52
60 Paylaşım, 52 Beğeni

Acun Survivor 2021 Giriş Şovunu Yaptı

İçindekiler

Survivor 2021 Başladı!

Bildiğiniz üzere Acun Medya’nın Türkiye’ye kazandırdığı Survivor yarışması yıllardır televizyon kanallarımızda. Sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı‘nın üstlendiği Survivor 2021 bugün itibariyle başladı. Geçen sezon sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte en iyi çağını yaşayan Survivor yarışması bakalım bu sene de aynı reytingleri de alabilecek mi.

Acun Girişte Yine Şovunu Yaptı

Her sene Survivor programına girişinde farklı konseptler kullanan Acun Ilıcalı bu sefer de değişik bir giriş yapmayı başardı. Henüz ismini bilmediğim (bilenler varsa lütfen yoruma yazsınlar) jetski tarzı bir tekne desen değil 🙂 bir şey ile adaya giriş yaparak şovunu yine gerçekleştirmiş oldu.

survivor yarışması

NEDİR BU SURVİVOR TÜRKİYE

Survivor Türkiye, genel olarak Survivor şeklinde adlandırılan reality yarışma programının dünyada yapılışının 9. senesinde 2005 yılında Türkiye’de ilk olarak Kanal D ve Pelin Akad yapımı olarak sunulan İlk sezon yapımı. Program ismi Survivor Türkiye: Büyük Macera olmuş, rakip boyların adlandırılması Kuzey ve Güney olmuştur.

Belirgin niteliklerle ayrılmamış karışık yarışmacılar Kuzey ve Güney Takımları diye ikiye ayrıldı ve birbirlerine karşı çeşitli yarışmalarda yarıştılar. Büyük Finalinde daha sonra Kanal D’nin uzun süreli polisiye dram dizisi Arka Sokaklar’da rol alan ‘duygusal’ Survivor Uğur Pektaş‘ın Kız kulesindeki başarısı, 150.000 TL’lik ve Hayatta kalan tek kişi ödülleriyle sonuçlandı. 2014 yılında yapılan Survivor Ünlüler-Gönüllüler konseptinde finale kalan Gökhan Keser ikinci Turabi Çamkıran Şampiyon olmuştur. 2015 yılında yapılan Survivor All Star yarışmasında finalede olan Merve Aydın ikinci Turabi Çamkıran ise 2.kez Gönüllülerin Şampiyonu olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Asgari ücret 2021 ne kadar oldu? Açıklandı!

Sonrakı yılda ise Survivor 2016 Ünlüler-Gönüllüler konseptine finale kalan Serkay Tütüncü ikinci Çağan Atakan Arslan şampiyon olmuştur. 2017 yılında finale kalan Adem Kılıççı ikinci Ogeday Girişken Şampiyon olmuştur. 2018 yılında geldiğimizde ise Survivor All Star-Gönüllüler konsepti olmuştur, daha sonra ise bu konsept değiştirilerek Survivor Ünlüler-Gönüllüler konsepti olmuştur, ve bu senede Damla Can altıncı, Turabi Çamkıran beşinci, Hilmi Cem İntepe dördüncü, Anıl Berk Baki üçüncü, ve son finale kalan Nagihan Karadere ikinci Adem Kılıççı şampiyon olmuştur. 2019 senesinde format Türkiye-Yunanistan olarak başlasa da sonradan Siyah Takım-Beyaz Takım halinde karma takımlarla olmuştur. Türkler’in şampiyonu Yusuf Karakaya, ikincisi Seda Ocak olurken Yunan şampiyonu Katerina Dalaka olmuştur. 2020 yılında Ünlüler ve Gönüllüler takımı halimde iki takım yarışmıştır. Berkan Karabulut dördüncü, Yasin Obuz üçüncü, Barış Murat Yağcı ikinci Cemal Can Canseven ise şampiyon olmuştur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

52
60 Paylaşım, 52 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz