49
57 Paylaşım, 49 Beğeni

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar – En iyi aidatsız kredi kartı

Bankalar müşterilerine verdikleri hizmetlerin bir kısmında ücret almazken bir kısmından ise ücret talep edebilmektedir. Söz konusu durum bankanın kendi iç politikasıyla ilgili olup bunlarla ilgili yasal düzenlemeler bulunmamaktadır. Yani bir banka müşterilerine vermiş olduğu kredi kartı için aidat talep edebilirken başka bir banka ise vermiş olduğu kredi kartından ücret talep etmeyebilmektedir. Aidatsız kredi kartı uygulaması yapan bankalar daha fazla tercih edilmekte ve insanlar kullandıkları kredi kartları için ekstra bir ücret ödemesi daha yapmak istememektedir. Kredi kartı aidatları daha önceki dönemlerde bankaların önemli gelir kaynaklarından birisi iken değişen rekabet ortamında bankaların bir kısmı bu gelirden vazgeçmiş ve böylece daha fazla müşteriye hizmet vermeye çalışmaktadır. Kredi kartları insanların hayatlarının en değişmez parçalarından birisi olmuş ve en uygun şartlardaki kartlar insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Aidatsız kredi kartı uygulaması yapan bankaların sayısı her geçen gün daha da artmakta ve bankalar böylelikle insanların ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Bu şekilde kredi veren bankalardan bir kaçı şunlardır:

İlginizi Çekebilir:  Çocukla Uçak Yolcuğunu Kolaylaştıran Öneriler

Yapı Kredi Bankası: Banka tarafından sunulan kredi kartları arasında yer alan World Eko Kredi Kartından aidat alınmamaktadır. Bu kart ile 50 TL’ye kadar olan ödemelerde temassız bir şekilde işlem yapılabilmektedir. Ayrıca diğer kredi kartlarında olduğu gibi bunda da World Puan kazanma şansı bulunmaktadır. En iyi aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır.

Odeabank: Aidat istemeyen bankalar arasında bulunan Odeabank, Bank’o Card kredi kartıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bu kartta nakit avans ve taksitli avans seçenekleri de bulunmaktadır.

Garanti Bankası: Flexi Kredi Kartından herhangi bir ücret almayan banka, bu karta taksit ödeme ve puan kazanma özelliği de eklemiştir.

Akbank:Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Akbank taksitli borç ödeme yöntemi adından bir uygulamayı kullanmaktadır. Bu uygulama kapsamında müşterilerine Akbank Free kredi kartını veren banka, bu karttan herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Aidatsız Kredi Kartı ve Para Puan Kazanma Fırsatı

INGBank: Banka Pegasus hava yolu şirketi ile yaptığı anlaşma kapsamında Pegasus Plus Kredi Kartını hizmete sunmuş olup bu karttan herhangi bir ücret almamaktadır. Söz konusu kredi kartının ücretsiz olmasının dışında farklı bir özelliği daha bulunmaktadır. Özellikle uçaklarla sık yolculuk eden kişiler Pegasus’u tercih ettiklerin para puan kazanma fırsatı yakalamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Enerji Veren 10 Doğal Bitki Çayı Önerisi

Aidatsız Kredi Kartı is Bankası: Maksimum kredi kartından banka herhangi bir aidat talep etmezken bunun yanında kullanıcılarına farklı alanlarda avantajlar sağlamaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
57 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
1
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz