70
78 Paylaşım, 70 Beğeni

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncuları

Aşkın tarifi oyuncuları kimlerdir, dizinin ilk bölümü ile ilgi konusu olmayı başardı. 7 Haziran akşamı yayınlanan Aşkın Tarifi dizisi Kanal D ekranlarında seyirci ile buluştu. Oyuncu kadrosu oldukça tanınmış simalardan oluşan dizinin başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk paylaşmaktadır.

İçindekiler

Aşkın Tarifi Dizi Konusu

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncuları kimlerdir? Fırat adlı Gaziantepli genç, eli lezzetli bir kebap ustasıdır. İstanbul’da teyzesi ve dostları ile mütevazı mahalle dükkânları vardır. Nişanlısının onu terk etmesi ile oldukça zor zamanlar geçirir. Aşk doktoru Taylan ile o sırada karşılaşır. Hesapta olmayan olaylar yaşanır. Yemek yapmak büyük tutkusudur. Mutfakta Doğu ve Batı kültürünü harmanlayan Fırat Şefin tariflerinde tek unuttuğu aşktır. Aşkın tarifini artık öğrenmenin zamanı gelmiştir.

Aşkın Tarifi Dizi Oyuncuları

Senaryosunu Leyla Oter ve Doruk Erengül’ün yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Koloş vardır.

Aşkın tarifi dizisinin oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştaş, Ümmü Pulgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Mehmet Şeker, Elif Melda Yılmaz, Deniz Gürkan, Selim Akgül, Batuhan Bayır ve Onur Yakıcı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Emekli Maaşı Nasıl Yükseltilir?
Aşkın Tarifi dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?
Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncuları

Fırat Karasu (Kadir Doğulu)

Dürüst, çalışkan, içten sevdikleri için çok fedakâr olan bir gençtir. Fakat sinirlendiği zamanlar ani kararlar verir, gözü hiç bir şey görmez. Gaziantep’te doğmuştur, küçük yaşta kebap yapmayı babasından öğrenmiştir. En büyük tutkusu yemek yapmaktır. İstanbul’da Fransız mutfağı ile ilgili eğitimler almış başarılı bir şeftir.

Naz Soyluer (Serra Arıtürk)

İstanbul’un köklü ve soylu ailelerinden birinin kızıdır. Ailesinin serveti ile bir yerlere gelmeyi istemeyip kendi başarısını ortaya koymak ister. Yakın arkadaşı ile Fransız restoranı açar. Disiplinli, çalışkan, mükemmeliyetçi, başarmaya odaklı, sert görüntüsünün altında sevecen ve kırılgan bir kişiliği vardır.

Taylan Günebakan (Alper Saldıran)

Aşk doktoru unvanında başarıya ulaşmıştır. Ülke çapında tanınmış, meşhur yaşam koçudur. Kazanma hırsı gözünü bürümüştür, kendinden başkasını düşünmez narsist bir kişiliği vardır. Aşk konusunda insanlara yaşam koçluğu yapar ama aşk konusunda başarısızdır, kendinden başkasını sevemez.

Hazım Soyluer ( Cem Davran)

Naz’ın babasıdır. Naz’ı annesiz büyüttüğü için üzerine titrer, onu çok sever. Kızının üzülmemesi için elinden ne geliyorsa yapar. Anlayışlı, kibar, olgun, sevecen bir babadır.

İlginizi Çekebilir:  Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi Kabul Etmezsek Ne Olur?

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncuları kimlerdir


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

70
78 Paylaşım, 70 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz