89
96 Paylaşım, 89 Beğeni

Barış Akarsu Hayatı Film Oluyor

İçindekiler

Herkesin merakla beklediği Barış Akarsu’nun hayatını anlatacak filmde oynayacak oyuncuların isimleri netleşmeye başladı. Şimdi de babasını oynayacak oyuncu açıklandı.

Barış Akarsu Hayatı Film Oluyor
29 Haziran 2007 tarihinde Bodrum’a beş km mesafedeki Torba Kavşağı’nda talihsiz bir trafik kazası geçiren ve kaldırıldığı hastanede beş gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra 4 Temmuz 2007’de hayatını kaybeden ünlü rock şarkıcı ve söz yazarı Barış Akarsu‘nun hayat hikayesi sinema filmine aktarılacağı açıklandı. Filmde Akarsu’yu canlandıracak isim ve babasını oynayacak isim belli oldu.

Rock müziğinin sevilen ismi Barış Akarsu‘nun hayatı sinema filmi oluyor.

Alınan haberlere göre; Aytaç Medya’nın üstleneceği yapımda, Barış Akarsu‘ya hayat verecek isim de Kesinleşti. 28 yaşında vefat eden Barış Akarsu‘nun hayatını, genç kuşağın başarılı oyuncuları arasında gösterilen İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak.

Ünlü şarkıcının resmi hesaplarından alınan yeni bilgilere göre Barış Akarsu’nun babası Selahattin Akarsu’nun hayatını canlandıracak oyuncu da belli oldu. Youtube kanalında ve instagram hesaplarında paylaşılan bilgilere göre Selahattin Akarsu’yu son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Ünlü Oyuncu Hüseyin Avni Danyal Canlandıracak…

İlginizi Çekebilir:  Lupin 2. sezon ne zaman başlıyor? LUPIN dizisi ikinci sezon çıkış tarihi
hüseyin avni danyal


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

89
96 Paylaşım, 89 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
1
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz