46
54 Paylaşım, 46 Beğeni

Cam Tavanlar Dizisi Final Yapıyor

Show tv ekranlarında büyük büyük heyecanla beklenen Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı Cam Tavanlar 8. Bölümüyle ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

cam-tavanlar-oyuncu-kadrosunda-kimler-var-cam
cam-tavanlar-oyuncu-kadrosunda-kimler-var

Kendisi bunca lansmana rağmen tutunamadı. Maalesef Sen Çal Kapımı geri sayım bölümlerinde bile resmen gerisinde bıraktı. Olan ama maalesef Reyting rekortmeni Gönül Dağı dizinden ayrılıp Cam Tavanlara transfer olan Utku Ateş’e oldu. Seyirci Utku Ateş’in Gönül Dağına dönmesini ve yarım kalan aşkın tamam olmasını umut ediyor ancak bugün paylaştığı sosyal medya fotoğrafıyla ayağını alçılı bir şekilde gördüğümüz Utku Ateş diziye geri dönecek mi yoksa Gönül Dağı projesi kendisi için kapandı mı göreceğiz. Kendisine acil şifalar diliyoruz.

cam tavanlar dizisi final yapıyor
cam tavanlar dizisi final yapıyor

Cam Tavanlara dönecek olursak maalesef o da 13 bölüm dahi ayakta duramayan diziler arasında yerini alarak , arşiv yolunu tutacak. Oyuncuları başka projede olur mu, yoksa dinlenir mi hep birlikte göreceğiz ama net final kararı maalesef azınlıkta olan seyirciyi üzecek olsa da başka bir yolları kalmadı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
54 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
1
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz