55
63 Paylaşım, 55 Beğeni

Cyberpunk 2077 para iadesi nasıl alınır? 2020 yılındaki beklenmedik olaylara bir yenisi eklendi. Büyük beklentiyle CD Projekt Red tarafından piyasaya sürülen Cyberpunk 2077, PS4 ve Xbox One konsollarında hayal kırıklığı yarattı. Bunun üzerine Sony, oyunu PS Store’dan kaldırdı ve herkese para iadesi sözü verdi. Peki Cyberpunk 2077 para iadesi nasıl yapılır?

Cyberpunk 2077 para iadesi başvurusu nasıl yapılır?

Son günlerde çalkantılı bir sürecin içine giren CDPR için Sony’den büyük darbe geldi. Şikayetler ve oyunun konsolları çökertmesi sonucu Sony, PS Store’dan oyunu bir sonraki duyuruya kadar kaldırdığını açıkladı. Sony Interactive Entertainment, çok üst düzey müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında, PS Store üzerinden oyunu alan tüm kullanıcılar için para iadesi sağlayacak.

Cyberpunk 2077 para iadesi nasıl alınır?
Cyberpunk 2077 para iadesi nasıl alınır?

Oyunun çıkışına kısa bir süre kala CDPR yöneticilerinin PS4 ve Xbox One konsollarında “şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor” açıklamasından sonra gelinen süreçte, oyuncular sosyal medyada da bu açıklamayı tekrar gündeme taşıyarak tepkilerini paylaşıyor.

İlginizi Çekebilir:  Daha Hızlı Bir Bilgisayar İçin Altın Kurallar

PS4 için Cyberpunk 2077 para iadesi başvurusu

Cyberpunk 2077 para iadesi nasıl alınır?

PS Store üzerinden oyunu satın alan kullanıcılar, web tarayıcı üzerinden buraya tıklayarak oyunu satın aldıkları PSN hesaplarında oturum açıp “Bir para iadesi göndermek için tıklayın” yazan butona tıklayın. Para iadesi süreci, Sony’nin belirttiği üzere ödeme türü ve ödeme kurumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Xbox için Cyberpunk 2077 para iadesi başvurusu

cyberpunk 2077 para iadesi

Cyberpunk 2077’yi Xbox One, Xbox Series X veya Xbox Series S’de dijital olarak satın alanlar buradan dijital para iadesi talep edebilir. Dijital Xbox oyunları için yalnızca satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde para iadesi yapılıyor. Ancak Microsoft, geri ödeme isteği göndermenin geri ödeme garantisi vermediğini de belirtiyor.

Cyberpunk 2077 para iadesi nasıl alınır?

Oyun severleri 7 yıl bekleten Cyberpunk 2077 oyun severler tarafından suçu oyunu erken piyasaya sunmakta suç buluyor. Bu kadar geniş çaplı bir oyunda böyle sıkıntılar yaşanması Cyberpunk 2077 tarafını zora sokacak gibi. Dileriz acil olarak yeni yamalarla vs. oyunu diğer platformlarda çabucak düzeltirler. Oyun severler olarak gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte sizler için yeni haberleri yayınlayacağız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
63 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz