61
68 Paylaşım, 61 Beğeni

Satışa sunulduğu günden bu yana pek çok eleştiriye maruz kalan ve bir sürü hatalarla dolu olduğu belirtilen Cyberpunk 2077, Sony oyun mağazasından apar topar kaldırıldı.

Uzun bir zamandır oyuncular tarafından dört gözle beklenen CD Projekt’in yeni oyunu Cyberpunk 2077, maalesef büyük bir hayal kırıklığı yaratmış durumda. Birçok hatayla beraber satışa sunulan oyunla ilgili gelen şikayetler ve para iade taleplerinin artmasıyla birlikte Sony önemli bir karar aldı ve apar topar Cyberpunk 2077 PS Store kataloğundan kaldırıldı.

Cyberpunk 2077’nin PC’lere kıyasla oldukça kötü performans göstermesi, Sony’nin bu kararında etkili olduğu bildirildi. Ancak şirket, oyunu kaldırırken kullanıcılarına para iadesi yapılacağını da duyurdu.

Peki Para İadesini Nasıl Alabilirsiniz?

Bunun için size ayrıntıları derledik. O Yazımıza ulaşmak için tıklayınız.

Cyberpunk 2077 Sony mağazasından kaldırıldı

Türkiye’yi de kapsayan kararın ardından Sony’den konuyla ilgili yapılan resmi açıklama şöyle:

“SIE, yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır, bu nedenle PlayStation Store üzerinden Cyberpunk 2077’yi satın alan tüm oyuncular için tam bir para iadesi yapmaya başlayacağız. SIE ayrıca Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’dan bir sonraki duyuruya kadar kaldırılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Daha Hızlı Bir Bilgisayar İçin Altın Kurallar

Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store üzerinden satın aldığınızı onayladıktan sonra para iadesi işlemine başlayacağız. Para iadesinin tamamlanmasının ödeme yönteminize ve finansal kurumunuza bağlı olarak değişiklik gösterebileceğini lütfen unutmayın.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

61
68 Paylaşım, 61 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
1
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz