62
69 Paylaşım, 62 Beğeni

Deniz Kenarında Kullanılabilecek Saç Modelleri – Denize Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

Denize giderken kullanabileceğiniz birbirinden farklı ve yapımı oldukça basit olan saç modelleri vardır. Bu modelleri pratik bir şekilde saçınızda uygulayarak hem zaman kazanabilir hem de saçlarınıza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Deniz Kenarında Kullanılabilecek Saç Modelleri
Deniz Kenarında Kullanılabilecek Saç Modelleri

İçindekiler

Klasik Örgü Modeli

Klasik örgü, saç örme konusunda marifetli olmayan kadınlar için önerilen bir modeldir. Bu modeli saçlarınıza uygulamak için de öncelikle saçlarınızı geriye doğru taramanız gerekir. Daha sonra saçınızı arkada 3 kısma ayırarak ayırdığın bu saçları 3 tutamı birbirinin üzerine gelecek bir şekilde örmeye başlayın. Ardından saçların uç kısmına gelene kadar örün ve daha sonra da lastik toka ile saçlarınızı sabitleyin.

Tropik Örgü Modeli

Deniz Kenarında Kullanılabilecek Saç Modelleri. Saçlarınıza tropik bir örgü modeli uygulamak isterseniz; saçların taranmasının ardından saçın en ön bölümlerini serbest bırakıp, daha sonra orta önde yer alan kısımdan ve başınızın hemen arkasında yer alan kısımdan saçınızın bir tutamını alıp bu tutamları da klasik bir örgü şeklinde örün. İsteğe bağlı olarak diğer kısıma da aynı işlemi yapabilir veya diğer tarafı da serbest bırakarak son derece salaş bir görüntü elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2021’de Vizyona Girecek Aksiyon Filmleri

Balık Sırtı Örgü Modeli

Denize girdiğiniz sırada saçınız ıslandığı için kolay bir şekilde dağılabilir. Ancak balıksırtı örgü modelini saçlarınıza uygulayıp suya girdiğiniz zaman bir sorun yaşamayacaksınız. Balıksırtı örgüsünün zor yapıldığı düşünülür ancak öyle değildir. Aslında oldukça basit bir modeldir. Bu modeli isteğe bağlı olarak ikili ya da tekli yapabilirsiniz.

Balıksırtı örgüsü için izlenecek adımlar şunlardır:

  • Öncelikle saçınızın ön kısmından bir tutam saç alıp bu saçları 3 parçaya ayırın.
  • Ardından 3 tutamı da bir elinizde tutup sağ taraftan alınan 1 tane tutamı da ortadakinin üzerine geçirerek sol tarafa atmalısınız.
  • Daha sonra da sol taraftan da bir tutam saç alıp ortadan geçirmek suretiyle sağa atınız.
  • Ardından da sağ taraftan alınacak olan bir tutam saç ile elinizde tutmuş olduğunuz sağdaki saçı diğer tutam ile birleştirmelisiniz. Bu adım aynı şekilde sol taraf için de geçerli olacaktır.

Bu adımları sırayla uyguladıktan sonra da hiç dağılmayacak olan saçlarınızla rahatlıkla denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Denize giderken yapılan Saç Modelleri – Denizde saç modelleri – saç modelleri bayan


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

62
69 Paylaşım, 62 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz