65
73 Paylaşım, 65 Beğeni

Efsane Dizi Leyla ile Mecnun Exxen ile Geri Dönüyor. Trt1 ekranlarında 3 sezon boyunca izleyicileri ekrana kilitleyen leyla ile mecnun dizisi Exxen platformu ile geri dönüyor. Acun Ilıcalı tarafından kurulan exxen de leyla ile mecnun aynı kadro ile devam edeceği ve yönetmen koltuğunda ise yine Onur Ünlü olacağı öğrenildi.

İçindekiler

Efsane Dizi Leyla ile Mecnun Exxen ile Geri Dönüyor

leyla ile mecnun tekrar başlıyor
leyla ile mecnun tekrar başlıyor

TV100 kanalından Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere göre final yapmadan ekranlara veda eden ve devamında bende özledim ile star tv de yayınlanarak aslında leyla ile mecnun dizisinin, Trt1 kanalının yönetim kurulunun almış olduğu karar doğrultusunda yayından aniden kaldırıldığını ve başka kanalların 100 bölüm çekilmiş dizinin devamını kabul etmedikleri için yayın hayatına son verdiği belirtilmişti.

Exxen’de Yayınlanacak

Efsane Dizi Leyla ile Mecnun Exxen ile Geri Dönüyor
Efsane Dizi Leyla ile Mecnun Exxen ile Geri Dönüyor

Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere göre Leyla ile Mecnun dizisi Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen platformunda yayınlanacak. Oldukça hayranı olan ve tekrar çekilmesini bekleyen milyonlarca seyirci haberi duyduklarına çok mutlu oldular ve sosyal medyada paylaşımlar çoğaldı.

Çekimler Yaz Ayında

leyla ile mecnun dizisi yeniden mi başlayacak
leyla ile mecnun dizisi yeniden mi başlayacak

Üç sezon boyunca ekranlarda kalan, genç izleyici kitlesiyle büyük başarılara imza atan dizinin aynı kadro, aynı hikaye üzerinden devam edileceği ve  yaz aylarında çekimlerine başlanacağı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir:  Exxen.com Hayal Kırıklığı Yarattı

Görüşmeler Başladı

Konu ile ilgili olarak sosyal medya platformu Instagram üzerinden paylaşım yapan Birsen Altuntaş, şu ifadelere yer verdi: “Acun Ilıcalı, Sihirli Annem’in ardından EXXEN için bir fenomen diziyi daha yeniden çektirecek. Ilıcalı, şimdi de Leyla ile Mecnun’un haklarını aldı. Geçen aylarda 10. yaşı kutlanan diziyi yine Onur Ünlü çekecek. Dizinin eski ekibiyle görüşmeler başladı. Çekimleri yaz aylarında başlaması planlanıyor.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

65
73 Paylaşım, 65 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz