77
85 Paylaşım, 77 Beğeni

Elde Edene Kadar Salon Beyefendisi Olan Erkekler Neden Değişir?

Muhteşem bir heyecanla başlayan ilişkilerde genellikle ölene kadar mutlu olacağımızı düşünürüz. Ama işler çoğu zaman tahmin ettiğimiz gibi yolunda gitmez. İlişkinin başlarında sizinler için canını veren, bir dediğinizi asla ikiletmeyen erkekler bir anda değişiverir. Bir anda ne olduğunu siz de anlamazsınız. “Aslında hiç böyle biri değildi” derken bulursunuz kendinizi. Peki, erkekler neden böyle değişir?

İçindekiler

Erkekler Neden Değişir? Bazı erkeklerin tek amacı karşısındaki kadın ile cinsellik yaşamak olabilir

Bazı erkeklerin tek amacı karşısındaki kadın ile cinsellik yaşamak olabilir
Erkekler Neden Değişir? Bu erkekler amaçlarına ulaştıktan sonra ilgilerini kaybederler ve başka hedeflere yönelirler. Bu tip erkeklerde ile ilişkiye uzak durmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Çünkü ilişki içerisinde sürekli kendinizi yetersiz hissetmenize ve öz güveninizi kaybetmenize neden olurlar. Böyle erkekleri değiştirmek için sakın kendinizi yormaya çalışmayın, çünkü maalesef ki asla değişmezler! Eğer başlangıçta beklentilerinizi siz de bu yönde oluşturursanız ilerleye dönemde hayal kırıklığı yaşamazsınız.

İletişimsizlik zaman içinde en büyük probleme dönüşebilir

İletişimsizlik zaman içinde en büyük probleme dönüşebilir
İlişkilerin ilk zamanlarında sevgilimizle hayatımızdaki bütün detayları paylaşırız. Ama günler ilerledikçe bu sohbetlerimiz azalır ve sorunlarımızı bile paylaşıp, konuşamaz hale geliriz. Bu her iki tarafın da değişmesine, ilişkiden uzaklaşmasına sebep olmaktadır. Çünkü ilişkiyi canlı tutan şeylerden biri, hayatı beraber yaşamaktır. Hayat akışının içerisinde iletişimi canlı tutmak, karşınızdakinin beklentilerini öğrenmeyi sağlarken kendi beklentilerinizi de karşınızdakine yansıtmaya yardımcı olur.

Çiftler birbirine alışınca ilk günlerdeki özen bir kenara bırakılıyor ve “Nasıl olsa elde ettim” rahatlığı ele geçiriyor

Çiftler birbirine alıştıkça ilk günlerdeki özen bir kenara bırakılıyor ve "Nasıl olsa elde ettim" düşüncesi tarafları ele geçiriyor
Erkekler Neden Değişir? Erkeklere her durumda ve koşulda onları kabul edeceğinizi hissettirirseniz, ne kadar çok değişeceklerine siz bile inanamazsınız.

Beklentilerinizi gerçekçi tutun. En baştan objektif olun ve karşınızdakini değiştirmek için asla çabalamayın

Beklentilerinizi gerçekçi tutun. En baştan objektif olun ve karşınızdakini değiştirmek için yok yere çabalamayın
Eğer bir ilişkiye başlıyorsanız karşınızdaki erkeği olduğu gibi kabul etmelisiniz. Çünkü “Zamanla değişir” düşüncesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazen kadınlar kafasında hayali bir erkek canlandırıyor ve karşısındaki erkeği zorla ona uyduruyor. Sonra bir bakmışız ki, olay çok başka bir boyutta.

Karşılaştırma ASLA yapmayın. Eğer partneriniz sürekli diğerleri ile karşılaştırıldığını fark ederse istediklerinizin tersi yönünde değişmesi kaçınılmaz olacak.

Karşılaştırma yapmayın. Eğer partneriniz sürekli diğerleri ile karşılaştırıldığını fark ederse istediklerinizin tersi yönünde değişmesi kaçınılmaz olacak
Maalesef belki de en çok yaptığımız hatalardan birisidir ilişkimizi kız gruplarında sürekli irdelemek ve diğer arkadaşlarımızın ilişkileri ile karşılaştırmak. Bu karşımızdaki erkeği sorgulamamıza ve neden diğerleri gibi olmadığını düşünmenize neden oluyor.

Partnerinizin değişimi yüzünden kendinizi suçlamaktan vazgeçin!

Partnerinizin değişimi yüzünden kendinizi suçlamaktan vazgeçin
Bazen her şey sizinle alakalı değildir. Ne yaparsanız yapın, bazı durumlara asla engel olamazsınız. Belki de sadece karşınızdaki kişinin artık gerçek yüzünü görüyorsunuzdur.

Salon Beyefendisi Ne Demek

Nezaket, Görgü Kurallarını İyi Bilen ve Bunları İçtenlikle Uygulayan, Etiket Konusunu İyi Bilen Kişilere Denir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

77
85 Paylaşım, 77 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz