73
81 Paylaşım, 73 Beğeni

Ünlü Oyuncu Esra Dermancıoğlu Hastalığını Açıkladı

Bacağında meydana gelmiş olan döküntülerin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmış olan oyuncu Esra Dermancıoğlu, ürtiker (kurdeşen) hastalığı yüzünden atak geçirdiğini söyledi.

‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde ‘Behice’ karakterinde rol alan Esra Dermancıoğlu, instagram hesabından yaptığı paylaşımla hastalığını açıkladı.

İçindekiler

“BUGÜN BİR ATAK YAŞADIM”

Bacağındaki döküntülerin görüntüsünü yayınlayan Esra Dermancıoğlu, “Bu çok önemli bir rahatsızlık. Uzun zamandır bunu yaşamıyordum. Bugün bir atak yaşadım. Böyle durumlarda lütfen doktorunuza danışın. Bu kaşıntı ile başlayan, bedeninizi kanatmaya kadar giden bir şey. Tekrar hatırlatmak istedim” sözleriyle takipçilerini uyardı.

Ünlü Oyuncu Esra Dermancıoğlu Hastalığını Açıkladı

PEKİ ÜRTİKER (KURDEŞEN) HASTALIĞI NEDİR?

Ürtiker, halk dilinde daha çok bilinen ismiyle kurdeşen hastalığıdır. Bu hastalık deriden kabarık, kızarık ve kaşıntılı döküntüler ile karakterize bir cilt hastalığı olarak tanımlanır. Hastalığın tanısı dermatolojik muayene ile konulabilmektedir. Döküntülerin en önemli özelliği kaşınması, kızarması ve genellikle 24 saat içerisinde kendiliğinden kaybolmasıdır. Kurdeşen, tüm vücutta görülebilmektedir. Bulaşıcı özelliği yoktur!

URTİKER (KURDEŞEN) HASTALIĞI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ

Ürtiker (Kurdeşen) Hastalığı Nedir? Belirtileri Nelerdir? Adlı Yazımıza Göz Atabilirsiniz…

İlginizi Çekebilir:  Son Dakika: Okullar Açılıyor!

instagram beğeni satın al


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

73
81 Paylaşım, 73 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz