53
59 Paylaşım, 53 Beğeni

Bir süredir spekülasyon haline gelen Exxen Fiyatı bugün Acun Ilıcalı tarafından resmen açıklandı. Hemde çok uygun bir fiyat. Peki ne kadar ödeyeceğiz?

Türkiye medya patronlarından olan Acun Ilıcalı’nın yaptığı her program zirveye oynuyor ve Acun Ilıcalı da Türkiye’deki en sevilen karakterlerden birisi. Türk halkını tamamen çözmüş olan Acun Ilıcalı ülkemize özgü içerikleri ile büyük bir başarı yakalamışken dünyaya da açılarak medya işini başka bir boyuta taşıdı. Geçtiğimiz aylarda duyurduğu içerik izleme platformu Exxen ise 1 Ocak tarihi itibariyle yayın hayatına başladığı açıklanmıştı. Bir süredir Exxen platformunun fiyatı ile ilgili spekülasyonlar yapılıyordu ve Acun Ilıcalı bugün platformun fiyatını resmen açıkladı.

1 Ocak tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Exxen aylık 9.90 TL’den izleyiciler ile buluşacak. Açıkçası bu fiyat diğer platformlara göre çok iyi bir fiyat. Tamamen Türkçe içerikler ile dolu olacak olan Exxen platformu ilk 7 günlük deneme sürecinde kullanıcılar tarafından değerlendirilebilecek. Bu deneme sürecinin 7 gün değil de Netflix gibi 1 aylık deneme süresi olsun beklerdik. Ancak bizim Türkler aynı netflix’e yaptıkları gibi sanal kartlar ile onu da bedavaya getirirlerdi diye düşünüyorum 🙂 Şayet 7 günlük deneme sonrası da aynı yolu izleyeceklerinden şüphem yok ama 9.90 TL için değer mi bilemiyorum.

İlginizi Çekebilir:  Evlerimizin Adresi Değişiyor! Kodlu Dönem Başlıyor
Exxen Fiyatı Açıklandı

1 Ocakta Yayında!

1 Ocak tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Exxen’de çok fazla alternatif olacak. Yerli dizilerden, yarışmalara kadar çok fazla detayı burada izleyebileceğiz. Özellikle Tolga Çevik’in sansürsüz şovunu gerçekten merakla bekliyoruz. Çok uzun zamandır Tolga Çevik’i göremiyorduk. Bununla birlikte ünlü Youtuberlar, Doğan Kabak, Orkun Işıtmak ve Enes Batur gibi isimlere de Acun Ilıcalı’nın program yaptıracağını biliyoruz. Aleyna Tilki, Cemal Can, Konuşanlar ve bir sürü yeni mini dizilerde bu platformda olacak. Bu gidişle Acun Ilıcalı Youtube’de iş yapan herkesi kendi platformuna çekecek gibi görünüyor.

Peki youtube’de içeriklerini sevdikleri kişileri ücretsiz bir şekilde izleyen izleyiciler para verip Exxen’de izleyecekler mi? Merak konusu doğrusu. Neyse ki 1 Ocaktan itibaren hep birlikte takip edip göreceğiz…

Sizde exxen ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz teknoloji bölümümüzü takip edebilirsiniz…

AYRICA BUNLAR DA İLGİLİNİZ ÇEKEBİLİR:


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

53
59 Paylaşım, 53 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz