54
59 Paylaşım, 54 Beğeni

Türkiye’nin en sevdiği karakterlerden bir tanesi olan medya patronlarından Acun Ilıcalı’nın Kurucusu olduğu exxen.com platformu ilk gününde hayal kırıklığı yaşattı.

İçindekiler

Hatalar Çok

Exxen.com

Web sitesine giriş yaptığınızda hatalar direk gözümüze çarpıyor. Üye olma sorunu, üyeliğinizi aktifleştirebilmek için mail ve sms onayı gerekiyor ancak mail onay mesajı geç gelse de sms onay mesajı maalesef kimseye ulaşmıyor.

Ücret Alınıyor Ama İzlenemiyor!

Exxen platformuna bir şekilde kayıt olduğunuzda üyelik almak istiyorsunuz. Reklamlı üyelik 9,90 TL, Reklamsız üyelik aylık 19,90 TL olarak karşımızda çıkıyor. 7 Günlük ücretsiz deneme hakkı için kart bilgilerinizi girdiğinizde kimi kullanıcıda 1 TL gibi bir ücret çekiliyor, deneme süreniz başlatıldı deniliyor ancak bu seferde profil oluşturup içerikleri göremiyorsunuz…

Yazılım da Hatalar Var

Acun Ilıcalının yıllık 900 milyon TL bütçe ayırdığını açıkladığı exxenin Web sitesi bildiğiniz çöp bir site olmuş. Web sitenin yazılım şirketi kimdir bilinmez ama görünüşe göre kodlama 0 dan yapılmamış. Tema satın alınmış ve üzerinde oynamalar yapılarak entegre edilmiş olarak gözüküyor ki bunu kodlamayı yeni öğrenmiş bir insan bile bundan daha iyisini yapabilirdi. Acun Ilıcalı’nın Dünyaya açılmak istediği bir platform böyle ancak Türkiye’nin bir kısmına hitap edebilir, o da meraktan.

İlginizi Çekebilir:  Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı var mı? Hangi Saatlerde Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacak?

Hatalara Rağmen Neden Açıldı?

Bildiğiniz üzere Acun Ilıcalı bir pazarlama dahisi. Muhtemelen yılbaşı programları arasında her sene O Ses Türkiye 1.Sıraya oturduğu için Ilıcalı bu avantajı kullanıp 7’den 70 herkese exxenin reklamını yapmak istedi ve aslında başarılıda oldu. O Ses Türkiye 31 Aralık günü reytinglerde 1. Sıraya yerleşti ve Acun Ilıcalı muhteşem bir reklam yapmış oldu. Ancak, böylesine bir reklam, böylesine bir yatırım ve haftalardır sabahladıklarını, toplantılar yaptıklarını vs açıklayan Acun Ilıcalının böylesine hatalı bir web siteyi yayın hayatına geçirmesi Exxen meraklılarını hayal kırıklığına uğrattı diyebiliriz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

54
59 Paylaşım, 54 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
1
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz