50
58 Paylaşım, 50 Beğeni

Instagram’ı Etkin Kullanmanın 5 Yolu

İçindekiler

Yaptığınız İşlerin Reklamını Yaparak Para Kazananın

Dikkat çeken ve yapılan işi en iyi şekilde tanıtabilecek bir profil oluşturmak. İnstagram içerik olarak daha çok fotoğraf paylaşılan bir mecra olduğu için yapılan işler fotoğraf ya da resimlerle açıklanabilir. Günümüzde en çok kullanılan ve erişimi en kolay uygulamalardan biri olduğu için instagram yapılan işin reklamını yapabilmek adına en uygun yerlerden biridir. Profilin profilimi düzenle kısmından varsa işinizin web sitesini ekleyebilir ve biyografi kısmına açıklamalar yazabilirsiniz böylece insanlar profilinize girdiği ilk andan itibaren yapılan işle alakalı fikir sahibi olabilir.

Instagram’ı Etkin Kullanmanın 5 Yolu / Fikirlerinizi Milyonlarca Kişiye Ulaştırın

Hepimiz sosyal varlıklarız ve fikirlerimizi paylaşmaya ihtiyaç duyarız ve İnstagram’da özgürce kendimizi ifade edip fikirlerimizi paylaşabilirsiniz. Eğer fikirleriniz beğenilip takipçi sayınız belli bir sayıya ulaşırsa daha çok insana ulaşabilir ve hatta gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. İnstagram’ı etkin kullanmanın yollarından biri de özgün fikirlerinizi insanlarla paylaşmak olacaktır.

Günlük Hayatın Endişelerden Uzaklaşın

İş hayatı, okul hayatı, sorumluluklar derken herkes çok fazla stresli ve kaygılı zamanlar geçiriyor. Tüm bu endişelerin içinden sıyrılıp kendinizi eğlenceli bir hayatın içinde bulabilirsiniz. Uygun ışık ve muhteşem bir göz zevkiyle fotoğraflar çekip story kısmından ya da sayfada gözüken artı işaretine tıklayıp profilde gözükebilecek fotoğraflar paylaşıp altına yorum ekleyebilirsiniz. İnstagram bunun için en uygun ortam.

İlginizi Çekebilir:  Corona Virüsü Neden Ortaya Çıktı?

İlginç Sayfalar Takip Edin

instagram’da sınırsız sayfa takip edebilir. Hiç fikir sahibi olunmayan konularda bilgi edinilebilir. Hiç gidilmeyen yerler birçok insan için ilham kaynağı olabilir. İnsanların farklı yaşam tarzlarını görebilir ve vizyon genişletebilirsiniz ayrıca farklı hayatlar milyonlarca insan için motivasyon olabiliyor. İnstagram’da gördüğü sayfalar ya da iletilerle hayatını değiştirmiş çok fazla insan var. Herkesin ilgi alanına uygun milyonlarca hesap var. Eğlence, sanat, spor, mizah ve çok daha fazlasına ulaşmak çok kolay ve mümkün.

Gündemi Takip Edin

Instagram'ı Etkin Kullanmanın 5 Yolu
Instagram’ı Etkin Kullanmanın 5 Yolu

Artık dünyada olup biten her habere instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. Hem sayfada gözüken büyüteç işaretine tıklanıp keşfette kişinin ilgi alanlarına uygun hazırlanmış haberlere ulaşabilir hem de arama yerinden aratıp ulaşabileceği gündemle ilgili içerik paylaşan hesaplara ulaşabilirsiniz. Ayrıca arama yerine hashtage (#…) ile aratılacak kelimelerle gündemi ya da istenilen tüm içerikleri takip edilebilirsiniz.

Instagram’ı Etkin Kullanmanın 5 Yolu


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
58 Paylaşım, 50 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz