90
98 Paylaşım, 90 Beğeni

Lupin 2. sezon ne zaman başlıyor? LUPIN dizisi ikinci sezon çıkış tarihi

Birbirinden özgün içerikleri ile gündemden düşmeyen Netflix dizileri bir yenisi daha eklendi. Şu sıralar Netflix‘te en çok izlenen diziler arasına katılan LUPIN’in 2. Sezonun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki Lupin 2.Kısım ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Arsen Lupen’den örnek alarak babasının suçsuz olduğunu ve intikamını almaya çalışan bir adamın hikayesini anlatan Fransız yapımı dizinin 2.Sezon (kısım) ne zaman yayınlanacak merak konusu oldu. Netflix Lupin dizisi 2. kısım ne zaman başlıyor? LUPIN dizisi 2. Sezon yayın tarihi belli oldu mu? Bunları sizler için araştırdık ve yazımızda yer verdik. Gelin hep birlikte inceleyelim…

Netflix Lupin Tanıtım Videosu

Netflix Lupin Dizi İncelemesi

Öncelikle şunu söylemeliyim ki çetrefilli ve zeka oyunlarını seven insanlar için oldukça ilgi çekici bir dizi. Dizi hakkında spoiler vermemek için detaylarını anlatmıyorum ancak kısaca özetlemek gerekirse babasının intikamını almak için Arsen Lupen’den esinlenen bir adamın hikayesini anlatıyor. Ama maalesef dizinin 1.sezonu (1.kısım) sadece 5 bölümden ibaret ve bu bölümler ortalama 40 ila 50 dakika arasında. Diziye başladığınızda bir oturuşta bitirebileceğiniz bir sezon diyebilirim.

İlginizi Çekebilir:  Kısıtlamalar Kalkıyor Mu? Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı Başladı

Arsen Lüpen Film

Dizi Netflix’te yayınlandığı andan itibaren gündemdekilerden düşmüyor. Son zamanlarda yapılmış en iyi dizilerden diyebiliriz. Şiddetle önerebileceğimiz diziler arasında yer alıyor. İzlemek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Netflix Lupin Dizisi 2.Kısım (2.Sezon) Ne Zaman Başlayacak?

Lupin dizisinin 2.sezonunun ne zaman çıkacağı hakkında dizinin hayranları internet üzerinden oldukça araştırma yapıyor. Dizinin hayranlarına MÜJDEMİZ VAR!

Lupin 2. sezon ne zaman başlıyor? LUPIN dizisi ikinci sezon çıkış tarihi

Lupin Dizisinin 2.Sezonu Başlıyor!

Lupin dizisinin Netflix’te çok izlenmesinin ardından serinin devam sezonu geçtiğimiz günlerde onaylandı. Hatta 2.Sezonun yayınlanma tarihi bile açıklandı. Açıklamaya göre Netflix orjinal yapımı LUPIN dizisinin 2.sezonu 2021 yılının yaz aylarında yayınlanacağı açıklandı.

Lupin 2.Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Lupin dizisinin 2.kısmı için detaylarda gelmeye başladı. Bir değişiklik olmazsa eğer yine 1.Sezonda olduğu gibi 2.sezonda 5 Bölümden oluşacağı söylentisi var. Umarız daha uzun bir sezonla karşılaşırız. Ayrıca Omar Syi, Assane Diop Rolünde Başrol olarak devam edeceği açıklandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

90
98 Paylaşım, 90 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz