66
74 Paylaşım, 66 Beğeni

Sosyal medya da hızla yayılan MEB Bakanı Ziya Selçuk İstifa mı ediyor sorularına sizler için cevap aradık. Buyurun yazımıza geçelim…

İçindekiler

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk İstifa Etmeye Mi Hazırlanıyor?

Sosyal medya kullanıcılarının MEB Bakanı Ziya Selçuk‘un instagram hesabında ki bazı değişiklikler görülen Bakanın açıklamasına çevrildi.

Bir instagram kullanıcısı, “Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Instagram hesabından biyografi kısmını sildi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) hesaplarını takipten çıkardı. Ayrıca Sağlık Bakanı Koca, Bakan Selçuk’u takipten çıkardı” sözlerinin yer aldığı bir hikaye paylaştı.

Instagram Açıklamasını Kaldırdı!

instagram açıklama kısmından Milli Eğitim Bakanı ibaresini kaldıran Ziya Selçuk açıklama kısmına sadece birlikte23gun.meb.gov.tr adresini yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve MEB Resmi Hesabını Takip Etmiyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un instagram hesabında 49 takip ettiği kişi bulunurken, bunların arasında Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Milli Eğitim Bakanlığı Resmi hesabı bulunmuyor. Bu istifa edeceğine işaret mi bilinmez ancak sosyal medya da herkes istifa etmesini istiyor.

İlginizi Çekebilir:  Bodrum'a yılbaşı akını, 170 binlik nüfus 900 bine fırladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ziya Selçuk’u Takipten Çıkardı

Söylentilere göre Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca’nın, MEB Bakanı Ziya Selçuk’u takipten çıkardı. Bakan Koca’nın Bakan Selçuk’u takipten çıkarması, Ziya Selçuk’un görevinden istifa etmesinin bir işareti olabilir.

MEB AÇIKLAMA YAPTI!

Milli Eğitim Bakanlığı Resmi Twitter Hesabında Yaptığı Açıklama ile Söylentilerin Asılsız Olduğunu Tweet Attı.

ziya selçuk istifa etti
 ziya selçuk istifa etti

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

66
74 Paylaşım, 66 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz