76
83 Paylaşım, 76 Beğeni

İnternetin ve teknolojinin gelişmesine bağlı olarak para kazanma yöntemleri de bir hayli artmıştır. Şimdi una müzik dinleyerek para kazandıracak 5 yöntem de dahil olmuştur. İnternetten para kazanmak için bu yöntemleri denemekte oldukça mümkündür. Genellikle insanlar farklı müzikler dinlemek için ücretli olan Spotify gibi kuruluşlara ücret ödemektedir. Buna ek olarak müzik dinleyerek para kazanma sitelerine yönelen herkes belirtilenlerin yapılması karşılığında para kazanmaktadır. Ek gelir elde etmek isteyen herkes bu siteleri ziyaret edebilir.

İçindekiler

Research.fm

Radyo dinleyerek para kazanma konusuna hizmet vermekte olan Research.fm ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bu site müzik piyasasını araştırmak üzere hizmet vermektedir. İlk olarak site sizlere şarkı sunmakta ve bu şarkıları dinlemeniz istenmektedir. Dinledikten sonra şarkıları değerlendirmeniz gerekir. Objektif olarak yaptığınız her değerlendirmeden sonra da bir miktar ödeme almaktasınız. Bilgisayar olması ya da olmaması pek de önemli değildir. Android ve IOS uygulama mağazaları sayesinde uygulamayı indirip telefonunuzla siteyi kullanabilirsiniz.

Music Xray ile Para kazanma

Bugüne kadar milyonlarca kişiye hizmet veren bu uygulama 2009 yılından beri aktiftir. Siteye kayıt olup karşınıza çıkan şarkılardan seçerek dinlemeniz gerekmektedir. Daha sonra şarkıya uygun yorum yaparak karşılığında ücret almaktasınız. Müzik dinleyerek nasıl para kazanılır? diyenler için gayet iyi bir yöntemdir.

İlginizi Çekebilir:  Kuyumcu Dükkanı Açmak, Nasıl Açılır, Kuyumcu Açmak Ne Kadardır ?
Müzik Dinleyerek Para Kazandıracak 5 Yöntem
Müzik Dinleyerek Para Kazandıracak 5 Yöntem

Welocalize

Müzik dinleyip para kazanacağınız bir diğer uygulamada Welocalizedir. Bu sitedeki şarkıları dinleyip değerlendirme yaparak karşılığında ücret almaktasınız. Olumu ya da olumsuz yaptığınız yorumlara ödeme alıyorsunuz. Ayrıca dil çevirisi yaparak da bu siteden para kazanmaktasınız.

RadioEarn Para Kazanma

Site üyeliği oluşturup en az 15 dakika boyunca müzik dinleyerek para  kazanmak mümkün. Oldukça kolay kullanımı olan bu uygulama ile size yöneltilen radyoları dinlemeniz yeterlidir. Müzik dinleyerek para kazanabilir miyim? Diyenler için gayet mantıklı bir uygulama ve yöntemdir.

Hit Predictor

Müzik yapan kişilerin müziklerini yükleyebildiği ve dinleyicilerinde buradan kolaylıkla dinlediği bir platformdur. Popüler hale gelmek isteyen müzisyenler şarkılarını buraya yükleyip dinleyen kişilere ücret ödemektedir. Müzik dinleyerek para kazandıracak 5 yöntem içinde her iki tarafta karlı çıkmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

76
83 Paylaşım, 76 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
1
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz