55
64 Paylaşım, 55 Beğeni

Nisa Bölükbaşı, Sihirli Annem dizisinde oynayacak!

İçindekiler

Nisa Sihirli Annem dizisine bomba bir transfer gerçekleşti. Emre Altuğ ve Açelya Topaloğlu’nun başrolünde olduğu Sihirli Annem dizisine Survivor yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı dahil oldu.

Barış Murat Yağcı ile aşk yaşayan ve öpüşme videosu ifşa olan Survivor 2020 yıldızı, Acun Ilıcalı‘nın kanatları altına girdi.

Paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Nisa sosyal medya hesabından Sihirli Annem’in çocuk oyuncularından Aras Özdoyran ile bir fotoğrafını yayınladı. Yeni bir projeye imza attığının müjdesini veren Bölükbaşı sette kendisine makyaj yapıldığı anları da sosyal medya hesabından paylaştı.

Barış Murat Yağcı ile videosu ifşa olan Nisa Bölükbaşı, Sihirli Annem dizisine transfer oldu

HANGİ KARAKTERİ OYNAYACAĞI MERAK KONUSU OLDU

Başrollerini Emre Altuğ ve Açelya Topaloğlu’nun paylaştığı Exxen Platformu’nun dizisi Sihirli Annem‘in kadrosuna Survivor 2020’de yarışan Nisa Bölükbaşı dahil oldu. Survivor Nisa’nın diziye dahil olmasının ardından ünlü yarışmacıya yorum yağdı.

Nisa Bölükbaşı’nın dizide hangi karakteri oynayacağı ise merak konusu oldu.

Barış Murat Yağcı ile videosu ifşa olan Nisa Bölükbaşı, Sihirli Annem dizisine transfer oldu
Nisa Sihirli Annem
Barış Murat Yağcı ile videosu ifşa olan Nisa Bölükbaşı, Sihirli Annem dizisine transfer oldu

Peki Kimdir Bu Nisa Bölükbaşı?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya geldi. Henüz 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı.  6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takımda yer aldı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı.

İlginizi Çekebilir:  Netflix, Elder Scroll dizisi için harekete geçti

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka’da 15 yıl oynadı.

15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018’de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor. 2020 Survivor yarışmasında ise önemli rol oynadı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
64 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
1
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz