95
103 Paylaşım, 95 Beğeni

İçindekiler

1. Eğer biri size bir hediye aldıysa ona kuru kuruya teşekkür etmek yerine size aldığı eşyayı kullanırken ona bir fotoğraf atın. İnanın bu onu bir teşekkürden çok daha mutlu edecektir.

Eğer biri size bir hediye aldıysa ona kuru kuruya teşekkür etmek yerine size aldığı eşyayı kullanırken ona bir fotoğraf atın. İnanın bu onu bir teşekkürden çok daha mutlu edecektir.

2. Bebek bekleyen bir aileye eğer hediye alacaksanız yenidoğanlar için üretilen bebek kıyafetlerinden değil de bunun yerine 3-6 ay ya da 6-9 ay için üretilenleri satın almaya çalışın.

Bebek bekleyen bir aileye eğer hediye alacaksanız yenidoğanlar için üretilen bebek kıyafetlerinden değil de bunun yerine 3-6 ay ya da 6-9 ay için üretilenleri satın almaya çalışın.

3. Eğer makarna veya pilav gibi yemeklerinizi mikrodalgada ısıtıyor ama ortada kalan kısmın bir türlü ısınmadığından şikayet ediyorsanız yiyecekleri tabağa simit şeklinde yerleştirin.

Eğer makarna veya pilav gibi yemeklerinizi mikrodalgada ısıtıyor ama ortada kalan kısmın bir türlü ısınmadığından şikayet ediyorsanız yiyecekleri tabağa simit şeklinde yerleştirin.

4. Karşınızdaki kişinin sizi anlamadığını düşünüyorsanız ona ‘beni anlamadın’ demek yerine ‘kendimi ifade edemedim’ demeyi tercih edin.

Karşınızdaki kişinin sizi anlamadığını düşünüyorsanız ona 'beni anlamadın' demek yerine 'kendimi ifade edemedim' demeyi tercih edin.
Bu aranızdaki bağların kuvvetlenmesinde yardımcı olacaktır.

5. Yapmak istediğiniz her şeyi küçük de olsa önemsiz de olsa fiziksel olarak mutlaka not edin ve bu listeyi her zaman yanınızda taşıyın.

Yapmak istediğiniz her şeyi küçük de olsa önemsiz de olsa fiziksel olarak mutlaka not edin ve bu listeyi her zaman yanınızda taşıyın.

6. Eğer uygulama vasıtasıyla yemek söyleyecekseniz önce bu restoranın internet sitesine bakın.

Eğer uygulama vasıtasıyla yemek söyleyecekseniz önce bu restoranın internet sitesine bakın.
Bazı restoranlar gel al yaparsanız ya da kendilerinden direkt sipariş verirseniz indirim yapacaklarını belirtirler. Böylelikle araya komisyon koymamış ve üreticiyi de desteklemiş olursunuz.

7. Eğer çocuğunuzun çok sevdiği bir oyuncak ya da battaniye varsa başına bir şey gelmesi durumunda bir kaosla karşılaşmamanız adına bir ikincisini alıp yedeklemeyi deneyebilirsiniz. 

Eğer çocuğunuzun çok sevdiği bir oyuncak ya da battaniye varsa başına bir şey gelmesi durumunda bir kaosla karşılaşmamanız adına bir ikincisini alıp yedeklemeyi deneyebilirsiniz. 😊

8. iPhone kullananları buraya alalım! Telefonunuzun bilmediğiniz bir özelliğini açıklıyorum:

iPhone kullananları buraya alalım! Telefonunuzun bilmediğiniz bir özelliğini açıklıyorum:
Ayarlar > Erişilebilirlik > Dokunma > Arkaya Dokun. Bu tutuşu aktive ettiğinizde telefonunuzun arkasına iki veya üç kez tıklattığında telefonunuz ekran görüntüsü alır. Hatta bunu kişiselleştirip şarkı shazamlamaya ve ekranınızı kilitlemeye de programlayabilirsiniz.

9. Yanlışlıkla aldığınız kalıcı tahta kalemini tahtadan çıkarmak için saatlerce uğraşmanıza gerek yok!

Yanlışlıkla aldığınız kalıcı tahta kalemini tahtadan çıkarmak için saatlerce uğraşmanıza gerek yok!

10. Eğer arkadaşlarınızda kalmaya gidecekseniz ve yanınıza evde tuttuğunuz değerli eşyaları da almak istemiyorsanız bunları buzdolabına koyun. 

Eğer arkadaşlarınızda kalmaya gidecekseniz ve yanınıza evde tuttuğunuz değerli eşyaları da almak istemiyorsanız bunları buzdolabına koyun. 😂

11. Sütyenlerinizi bir yastık kılıfının içinde yıkarsanız şekilleri bozulmaz.

Sütyenlerinizi bir yastık kılıfının içinde yıkarsanız şekilleri bozulmaz.

12. Oda spreyleri evcil hayvanlar için zehirlidir. Bunları kullanmak yerine buhurdanlık kullanmayı deneyebilirsiniz.

Oda spreyleri evcil hayvanlar için zehirlidir. Bunları kullanmak yerine buhurdanlık kullanmayı deneyebilirsiniz.

13. Sevdiklerinizin istediklerini not ettiğiniz bir liste yapın.

Sevdiklerinizin istediklerini not ettiğiniz bir liste yapın.
Örneğin bir arkadaşınızın ‘bu çok güzelmiş’ dediği şeyleri not edin ve özel günlerde ona ne alacağınızı kara kara düşünmek yerine listenize bakın. Her iki taraf için de oldukça yararlı olacaktır.

14. Hafta sonları kendiniz için zaman ayırın! Malum sokağa çıkma kısıtlamaları da varken bunu iyi değerlendirin ve kişisel bakımınızı yapın.

Hafta sonları kendiniz için zaman ayırın! Malum sokağa çıkma kısıtlamaları da varken bunu iyi değerlendirin ve kişisel bakımınızı yapın.

15. Ve son olarak, çocuğunuz için bir e-posta alın. Bu e-postaya da onun fotoğraflarını depolayın.

Ve son olarak, çocuğunuz için bir e-posta alın. Bu e-postaya da onun fotoğraflarını depolayın.
Bir
gün evden ayrılmak istediğinde bu e-postanın adını ve şifresini ona verin. İnanın bu hayatında aldığı en güzel hediye olacak!

İlginizi Çekebilir:  Bordo Ruj Kimlere Yakışır?

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

95
103 Paylaşım, 95 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz