37
45 Paylaşım, 37 Beğeni

Patlayacak iş fikirleri, hızla büyüyerek kolayca milyoner yapabilecek iş fikirleridir. Sizi zengin etme potansiyeli olan ve yüksek yıllık büyüme fırsatına olanak sağlayan bu patlayacak iş fikirleri üzerinden girişimciler ve yatırımcılar hazırda bulunan ve hızlı bir büyüme elde etmek isteyenler için bulunulmaz bir nimettir.

İş Fikirleri konusunda Dünya’da ve Türkiye’de yapılan araştırmalarda, yatırımcı ve girişimcisini zengin eden iş fikirlerini bu rehberimizde sizler için hazırlamış bulunuyoruz.

Bildiğiniz üzere her iş fikri, sadece yıllık hızlı büyüme üzerinden değerlendirmek doğru olmamaktadır. Bu konu üzerinde emin hareket etmek için, önceden yapmış olduğunuz işleri, tecrübeleri, deneyimlerinizi ve sermaye düzeyinizi göz önüne alın. Ek olarak işi yapacağınız bölgede rekabet analizi yapmak son derece önemlidir.

İşte Sizi Zengin Edebilecek ve Patlayacak İş Fikirleri

İçindekiler

Mobil Uygulama

Herkesin bildiği üzere cep telefonlarını kullanım gün geçtikçe ilerlemekte. Doğal olarak her ihtiyacımız mobil uygulamalar üzerinden karşılanmaya başladı. Dolayısıyla mobil uygulama sektörü insanlara iş kapısı açmaya başladı. Mobil uygulamalar ciddi büyüme rakamlarına olanak sağlamaktadır. Türkiye’de ve Dünya’da en fazla büyüme hızı kaydeden sektörler arasında adını altın harflerle yazdırıyor.

İlginizi Çekebilir:  İnternetten Para Kazanma 2022

Ayrıca telefon üzerinden para kazanmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz Telefondan Para Kazanma 2022 rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Su Bayiliği

Patlayacak İş Fikirleri
Patlayacak İş Fikirleri

Yıllık büyüme beklentisi %25’lere varan su bayiliği patlayacak iş fikirleri konusunda son derece kazanç kapısı sağlayan bir iş modelidir. Su bayiliğini almak son derece kolay ve getirisi olan bir yatırım olarak ve hiç bitmeyecek bir pazar olarak düşünüldüğünde kuşkusuz yatırım yapılabilecek en güzel iş fikirleri arasındadır. Bayilik alarak önemli bir başarı elde edebilirsiniz. Su bayiliğinde dikkat etmeniz gereken en önemli etken, müşterilere su siparişini hızlı bir şekilde teslim edebilmektir.

Evde Sağlık Hizmetleri

Patlayacak İş Fikirleri
Patlayacak İş Fikirleri

Koronavirüs salgınıyla birlikte patlayan iş fikirleri arasında başı çeken iş sektörüdür. Gelecek yıllarda da etkinin devam edecek olması bilinmektedir. Evde sağlık hizmetleri özellikle hastaneye gitmek istemeyenler ve hastaneye gidebilecek güçleri bulunmayan yaşı ilerlemiş olan insanlar tarafından talep görmektedir. Evde sağlık hizmetleri büyük bir sektördür. Bu işe başlamadan önce iyice bir araştırma yapmanızı öneririz ki bir sürü lisansa ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca ciddi miktarda yatırım gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ehliyet Kursu Nasıl Açılır? Ehliyet Kursu Maliyeti

Yıkım Müteahhitliği

Patlayacak İş Fikirleri
Patlayacak İş Fikirleri

Bilindiği üzere ülkemizde kentsel dönüşüm oldukça fazladır. Bu sebeple son 7,8 senede en çok büyüme gösteren sektörler arasında yıkım müteahhitliği bulunmaktadır. Yıkım müteahhitliği; binaların güvenli bir şekilde yıkılmasını içeriyor. Büyük bir sermaye gerektiren bu iş fikri, gelecek yıllarda da oldukça büyüme göstereceğe benziyor.

Yedek Parça İmalatı

Patlayacak İş Fikirleri
Patlayacak İş Fikirleri

Otomotiv sektörü her geçen yıl çok daha hızlı büyüyor. Ülkemizde araç fiyatları hızla artarken, ikinci el eski araçlara mecburen talep fazlalaşıyor. Bu sebeple de araç bakım ve tamir sektörünün de hızla büyümesine yol açıyor.

Otomobil üreticilerinin son yıllarda hibrit ve elektrikli araçlara yönelmesiyle birlikte yedek parça taleplerine yetişmekte zorlanıyorlar. İmalat sektörü ülkemizde devlet destekleri aldığını söyleyebiliriz. Bu yüzden işe başlamadan önce ilk olarak Kosgeb devlet desteklerini ve teşviklerini bilir kişilerden mutlaka öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Kargo

Patlayacak İş Fikirleri
Patlayacak İş Fikirleri

Trendyol‘un hayatımıza girmesiyle ve koronavirüs salgınıyla birlikte E-ticaretin hacmi ülkemizde fazlasıyla arttı. Doğal olarak sipariş veren kişilerin tüm siparişleri kargo firmaları aracılığıyla dağıtılmaya başlandı. Öyle ki kargo firmaları yetersiz kaldığı için büyük e-ticaret siteleri kısmi kendi kargo filosunu kurmaya başladı. Patlayacak iş fikirleri konusunda zirveyi kargo işi almaktadır. Kargo firması kurmak çok ama çok maaliyetli olsa da bir kargo firmasından bayilik alabilir ve işe başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Çin Aşısı Yola Çıktı! Türkiye'ye Getiriliyor

Turizm

class="wp-block-image size-full">Patlayacak İş Fikirleri
Patlayacak İş Fikirleri

Türkiye denilince girişimcilik ve yatırımcılık açısından akıllara ilk olarak turizm gelmektedir. Ancak turizm sektöründe çok dikkatli olunması gerekmektedir. Bir otel açmak veya otel bileti satmakta turizm faaliyetidir. O yüzden çok geniş bir patlayacak iş fikirleri fırsatı barındırmaktadır.

Karton Kutu İmalatı

Patlayacak İş Fikirleri
Patlayacak İş Fikirleri

Karton kutu imalatı dünya çapında milyalarca dolarlık büyük bir sektördür. Bu sektörün yıllın büyüme oranı %10 civarındadır. Türkiye’de geri dönüşüm sektörünün büyümeye başlamasıyla birlikte fırsat kapısı yaratmaktadır. Daha önceden de bahsettiğimiz üzere imalat konusunda Kosgeb devlet destekleri bulunmaktadır.

Ayrıca Sermayesiz İş Fikirleri Rehberimize Göz Atmanızı Öneririz


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

37
45 Paylaşım, 37 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz