55
63 Paylaşım, 55 Beğeni

Sevgiliyle Yapılacak Aktiviteler Nelerdir? Bir sevgiliniz var ve sürekli olarak aktivite bulmak da zorluklar yaşıyorsunuz. Sevgiliyle ne yapılır mı diyorsunuz? O zaman size verdiğimiz önerileri uygulayabilirsiniz. Bu sayede ilişkiniz hem monotonlaşmaz hem de birbirinize daha da yakınlaşabilirsiniz. İşte sevgilinizle yapabileceğiniz güzel aktiviteler :

Açık Sinema

Sevgiliyle Yapılacak Aktiviteler Nelerdir?
Sevgiliyle Yapılacak Aktiviteler Nelerdir?

Sevgiliyle yapılacak aktiviteler dışarıda. Eskiden açıkta izlenen sinemalardan büyük keyif alınırdı. Fakat bu artık pek de mümkün olmuyor ancak bunu gerçekleştirmek sizin elinizde. Alın yanınıza atıştırmalık bir şeyler ve dizüstü bilgisayarınızı. Bir parka gidin ve yeşilliklere oturun. Hem doğayla iç içe hem de sevgilinizle güzel bir film izleyin.

Sevgili ile Yapılacak Aktiviteler: Bowling

bowling
bowling

Eğer sevgiliniz varsa mutlaka arkadaş çevrenizde başka sevgili olan çiftler de vardır. Onlarla birlikte bir bowling turnuvası düzenleyebilirsiniz. Böylelikle hem hoş vakit geçirmiş olacak hem de sevgilinizle daha da yakınlaşacaksınız. Çünkü kızlar sosyal erkeklerden daha çok hoşlanır.

İlginizi Çekebilir:  Özel Lise Devlet Teşvikleri Nelerdir?

Sevgili ile Yapılabilecek Aktiviteler: Hayvanat Bahçesine Ziyaret

Hayvanat Bahçesi
Hayvanat Bahçesi

Bu fikir çok çocukça gözükse de bir hayvanat bahçesine gittiğinizde çocuklardan çok çiftleri göreceğinize emin olabilirsiniz. Hayvanat bahçesinde de çok eğlenebilirsiniz.

Sevgiliyle Yapılacak Eğlenceli Aktiviteler: Canlı Müzik

canlı müzik
canlı müzik

Bir kafeye veya bara gidip sevgilinizle birlikte canlı müziğe eşlik edebilirsiniz. Özellikle arkadaş çevreniz ile beraber gittiğinizde bu çok daha zevkli olabilir.

Sevgili ile Yapılacak Şeyler: Nargile Keyfi

nargile
nargile

Bu fikir daha çok İstanbul’da yaşayanlar için olsa da artık her şehirde hemen hemen her kafede nargile bulunmakta. Tophane’de sevgilinizle birlikte nargile keyfi yapabilirsiniz. Gerçekten sizin için harika bir gün olacaktır.

Yıldızları Seyredin

Sevgiliyle yapilacak delilikler
Sevgiliyle yapilacak delilikler

Sevgiliyle birlikte yapılacak romantik şeyler arasında bulunan, özellikle de yaz akşamlarında yıldızları seyretmek klişe olsa bile popülerliğini devam ettirmekte. Sizde yanınıza alacağınız ufak tefek atıştırmalık ve içeceklerle gecenize renk katabilirsiniz. Özellikle sahil kenarları ve ışığın az olduğu bölgeler yıldızları daha iyi görmenize yardımcı olacaktır.

Komik Videolar İzleyin

sevgiliyle izlenecek komik videolar

Sevgilinizle yapabilecek hiç mi bir şey bulamadınız? Üzülmeyin teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık yapabilecekleriniz de gelişti. Mesela bir çimenliğe oturarak milyonlarca komik videolar arasından videolar seçerek sevgilinizle hoş ve eğlenceli vakit geçirebilir, eğlenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Tüp Bebek Tedavisinde Beslenme Nasıl Olmalı?

Sevgiliyle Piknik Yapın

Sevgiliyle Piknik Yapmak

Piknik yapmaktan kastımız eti mangalı alıp dağ bayır çıkmanız değil elbette. Sevgilinize kendi ellerinizle hazırladığınız pratik yiyecekler ile muhteşem bir piknik yapabilirsiniz. Sevgiliyle piknik kahvaltı fikri de çok güzel gelebilir ve mutlaka sevgilinizin hoşuna gidecektir.

Sevgiliyle Yemek Yapmak

Sevgiliyle yapılacak yemekler

Sevgiliyle yapılacaklar listesine mutlaka eklemeniz gerekenler arasında bulunan sevgiliyle yemek yapmak her iki taraf içinde mutluluk verecektir. Sevgiliyle yapılacak yemekler listelerini araştırarak Sevgiliye yapılacak kolay yemekleri bularak işe başlayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
63 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz