40
48 Paylaşım, 40 Beğeni

Telefondan para kazanma yolları cep telefon kullanımının artmasıyla gelişmiştir. Özellikle de cep telefonlarla haşır neşir olanlar için para kazanma fırsatları da sunuluyor. Bunun için yöntemleri iyi bir şekilde bilmek ve uygulamak gerekir. Özellikle de boş zamanlarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

İçindekiler

Telefondan Para Kazanma Yolları İçin Neler Önerilir?

  • Cep telefonundan oynadığınız oyunlarla para kazanmanız mümkündür. Oyunlardan kazandığınız skorları paraya çevirebilirsiniz. Bu paralar hesabınıza kripto para, hediye kartı ya da havale yoluyla geçer. Mistplay, Pogo, Givling, Blitz gibi oyunlarıyla para kazanabilirsiniz.
  • Telefondan para kazanma yollarından biri de anket doldurmadır. Bazı şirketler anket hazırlayıp doldurulmasını istemektedir. Doldurduğunuz anketlere göre ücret alırsınız. Anket doldurma uygulamaları cep telefonlarında mevcuttur. Bu uygulamaları indirip anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Survey Junkie, Opinion Inn, Surveytime gibi anket uygulamalarıyla para kazanmak mümkündür.
  • Günümüzde yabancı dil öğrenimi ve öğretiminin artmasıyla ilgili uygulamalar cep telefonlarında mevcuttur. Yetkin ve tecrübeli olduğunuz dil alanında telefon aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Bunun için yabancı dil öğretme uygulamalarını telefona indirmeniz yeterlidir. Tutor Job, Babbel, Duolingo gibi uygulamaları indirip dil öğretimine yardımcı olarak para kazanabilirsiniz.
  • Yürüyerek para kazanmayı daha önce duymuş muydunuz? Ne kadar ilginç bir yöntemmiş gibi gelse de bu uygulamadan para kazananlar mevcut. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmektir. Telefondan para kazandıran uygulamalar arasında yer alır.
  • Kullanıcı testlerine katılarak da telefondan para kazanabilirsiniz. Bunun için UserTesting’dir. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamada yer alan testlere katılarak para kazanabilirsiniz. Bu testler şirketlerin ürün ve hizmetleriyle alakalıdır. 5 dakikalık kullanıcı testi için 4 dolar kazanabilirsiniz. 20 dakikalık katıldığınız kullancı testi ile de 10 dolar kazanmanız mümkündür.
İlginizi Çekebilir:  Katara Çalışmak için Ücretsiz Nasıl Gidilir?
Telefondan Para Kazanma
Telefondan Para Kazanma

Telefondan Para Kazanma Yolları Kolay Mıdır?

Telefondan para kazanmak oldukça kolaydır. Özellikle de evde telefona bakarak para kazanma şeklindeki sorular için cevap basittir. Çünkü yapmak gereken tek şey gerekli uygulamaları indirip gerekli talimatları yerine getirmektir.

Sonuç olarak telefondan para kazanma yolları sayesinde kolayca para kazanabilirsiniz. Özellikle de öğrenciler tarafından kullanılan bu yöntem isteyen herkes için uygundur. En çok da dolar üzerinden kazanılan paralar oldukça kazançlıdır.

Telefondan Para Kazanma Uygulamaları

Telefondan para kazanma uygulamalarının bazılarını sizler için açıkladık ve yayınladık. Buyurun birlikte inceleyelim:

Swagbucks

Swagbucks
Swagbucks

Hem anket doldurarak, video izleyerek ve müzik dinleyerek para kazanmanıza olanak sağlayan uygulamadır. Tüm dünyada en çok indirilen para kazandıran uygulamalar arasındadır.

Swagbucks aracılığıyla aylık 700 liraya kadar para kazanmanız mümkün. Ödemelerinizi de farklı seçenekler ile kolayca çekebilirsiniz. Dilerseniz de hediye çeki olarak alabilirsiniz.

MyPoints

MyPoints
MyPoints

MyPoints de Telefondan Para Kazanma Uygulamaları arasında yer almaktadır. 1996 yılında kurulmuş olan ve insanlara bir çok çeşitli yollarla para kazandırma fırsatı sağlayan bir uygulamadır. Mypoints sadece uygulama üzerinden hizmet veriyor.

İlginizi Çekebilir:  Ehliyet Kursu Nasıl Açılır? Ehliyet Kursu Maliyeti

Google Play ve App Store’den indirebilirsiniz.

Acorns

Acorns
Acorns

Doğrudan para kazandıran bir uygulama değil. Ancak size tasarruf ipuçları sağlaması ile birlikte paranızı gereksiz yere harcamanızı engelleyen bir uygulamadır. Sizde tasarruf etmek istiyorsanız göz atmanızı öneririz.

Rakuten (eBates)

Rakuten
Rakuten

Eğer internetten alışveriş yapıyorsanız eBates (Rakuten) ile her alışverişinizden yüzde 20’ye varan indirim alabilirsiniz. Bu sayede aldığınız hizmet ve ürünler için indirim kazanabilirsiniz. Uygulama para kazandırmasa bile indirim kazandırmaktadır.

Surveysonthego

Surveysonthego
Surveysonthego


Gerçek
 para kazandiran uygulamalarımız arasında bulunan Surveusonthego, Profilinizi ayarlarınızı yaptıktan sonra size en uygun anketleri gönderen bir uygulamadır. Doldurmuş olduğunuz anketlerden 1 dolara kadar ödeme alabilmektesiniz.

Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler
Google Ödüllü Anketler

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Google Ödüllü Anketler, Doğrudan Google’ye ait bir uygulamadır. Doldurduğunuz anketler ile ödüller kazanabiliyor ve bu ödülleri sadece Google Play’de yer alan uygulamalarda kullanabiliyorsunuz. Maalesef ki Google Ödüllü Anketler ile kazandığınız paraları nakit olarak kullanamazsınız.

iPoll

iPoll
iPoll

Para kazandiran uygulamalar 2022 listemizle devam edelim. iPoll para kazandıran anket uygulamaları arasındadır. Düzenli olarak size gönderilen anketleri yanıtlayarak para kazanabilirsiniz.

Sweatcoin

Sweatcoin
Sweatcoin

Telefondan para kazanma uygulamalarımız hızla devam ediyor. Sweatcoin yürüyerek para kazanmanıza olanak sağlayan bir uygulamadım. Yürüyerek kazandığınız paraları maalesef ki nakit olarak alamıyorsunuz ama çeşitli hediye çekleri ile alışveriş için faydalanabiliyorsunuz.. Sweatcoin tüm dünyada en çok kullanılan para kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Yorum Yaparak Para Kazanmak

Letgo

letgo para kazanma
letgo para kazanma

Türkiye’de en çok kullanılan uygulamalar arasındadır. Letgo ile kullanmadığınız bir eşyayı doğrudan ikinci el olarak satabilmektesiniz. Letgo aynı zamanda spotçuluk yaparak para kazanmak isteyenler için de eşsiz bir mücevherdir. Sizde al-sat yaparak para kazanabilirsiniz.

Mobee

Mobee
Mobee

Denetle para kazan olarak para kazanmanızı sağlayan uygulamadır.  Mobee henüz Türkiye’de tam anlamıyla aktif değil ancak yakın dönemde ülkemizde de faaliyet göstereceği bilinmektedir.

Bookscouter

Bookscouter
Bookscouter

Kullanmış olduğunuz kitaplarınızı hızlı bir şekilde satabileceğiniz bir uygulama. Ülkemizde de çok yoğun olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bu sayede ikinci el kitaplarınızı doğrudan nakite çevirebilirsiniz.
YATIRIMSIZ
 para kazanma uygulamaları arasında satış odaklıdır. Para kazanmak için satış yapmalısınız.

Snapwire

Snapwire
Snapwire

Fotoğraf çekerek para Kazanma uygulaması arasında yer almaktadır. Bu konuda hizmet veren en yüksek indirme sayısına ulaşmış uygulamadır. Kazandığınız paraları banka hesabınıza kolayca çekebilirsiniz. Fotoğraf çekmek bir sanattır. Sizde kendinize güveniyorsanız çektiğiniz fotoğrafları satarak işe koyulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

40
48 Paylaşım, 40 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
1
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz