74
82 Paylaşım, 74 Beğeni

Boş zamanlarınızda video izlemek ve vakit geçirmek oldukça yapılan bir durumdur. Ancak bunu yaparken para kazanmak isteyen kişilerin sayısı da fazladır. Bu yüzden video izleyerek para kazandıracak 5 yöntem bilinmelidir. Video reklamlarını, film ve uygulama fragmanlarını izlediğiniz takdirde sizlere ödeme yapacak uygulamalar mevcuttur. Tek yapılması gereken şey bu uygulamaları bilmek ve videoları izlemeye başlamak. Video izleyerek kazanacağınız para her ay için sizlere ek gelir demektir. Video başına ve sadece izlenilen videolara ücret ödemesi yapıldığını da bilmek gerekmektedir. İşte videolu para kazanma uygulamaları:

İçindekiler

Earn Crypto

Üye olunması gereken sitelerden biri olan bu site ile video ve reklam izlemeniz halinde ödeme almaktasınız. Video izlemenin yanında platformda yer alan uygulamaları izleyerek de ek kazanç elde edilmektedir.

Video İzleyerek Para Kazan
Video İzleyerek Para Kazan

Superpay

Reklam izlemeleri ve video izlemelerine ödeme yapan bir diğer uygulamadır. İzlenecek olan videoların tercihi kullanıcılara bırakılmakta ve izledikleri takdirde gelir elde etmektedirler. Bu uygulama ile kazanılan ücretin çekilmesi için de ücretin belirli bir miktara ulaşması gerekir. Video izleyerek para kazanılır mı? sorusu için verilecek yanıtlardan biri de bu uygulamadır.

İlginizi Çekebilir:  Müzik Dinleyerek Para Kazandıracak 5 Yöntem

Apptrailers

Burada para kazanmak için puan toplamanız gerekmektedir. Topladığınız puanlar belirli miktara ulaştıktan sonra çekilmektedir. Bu platformda farklı fragmanlar, müzik videoları yer almaktadır. Bunlar izlendiği takdirde karşılığında para kazanmak mümkündür. Buna ek olarak platformda yer alan reklamlara da tıklayıp ek ücret alınmaktadır.

InboxDollars

Video izleyerek para kazanmak isteyenler için kesinlikle iyi bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca sadece video değil reklamlar, anketler ve verilen görevlerin tamamlanmasıyla da para kazanılmaktadır.

Paidwork

Bu uygulama ile video izleyerek, oyun oynayarak, anket doldurarak ve online şekilde alışveriş yaparak para kazanmak mümkündür. Tüm dünyaya hitap etmekte olan bu uygulama ile birlikte para kazanmak oldukça kolay. Bunun için android bir telefonunuz olsa yeterlidir. Hem boş zamanlarınızı iyi değerlendirmiş olacak hem de para kazanacaksınız. Tüm bunlar video izleyerek para kazandıracak 5 yöntem olarak belirtilmekte ve birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Video izle para kazan dolandırıcılığı

Dikkat çekmekte fayda var ki video izle para kazan dolandırıcılığı giderek artmaya başladı. Bir uygulamadan video izleyerek para kazanıyorsunuz ancak paraları genelde hesabınıza aktaramıyorsunuz. Bu konuda şikayet var sitesinde bir çok şikayete denk gelebilirsiniz. Uygulamaları öncelikle araştırmanızı tavsiye ediyoruz…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

74
82 Paylaşım, 74 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz