66
74 Paylaşım, 66 Beğeni

Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi Kabul Etmezsek Ne Olur?

Whatsapp, yeni gizlilik sözleşmesiyle ağır eleştirilere maruz kalsa da geri adım atmamakta ısrarcı. Gizlilik sözleşmesini 15 Mayıs’a kadar kabul etmeyen kullanıcıların ne olacağı merak konusuydu. Sizler için araştırdık ve yazımızı sizler için hazırladık. Gelin hep birlikte okuyalım…

Bildirim Almaya Devam Edecekler!

Facebook şirketine bağlı olan Whatsapp uygulaması geçtiğimiz aylarda yeni gizlilik sözleşmesini kullanıcılarına sunmuştu. Kimi kullanıcılar uyku sersemi kabul ederken, kimileri kabul etmedi.

Peki 15 Mayısa Kadar Kabul Etmeyen Kullanıcılar Nelerle Karşılaşacaklar?

15 Mayıs itibariyle sözleşmeyi kabul etmediğiniz taktirde Whatsapp‘tan gelen bildirimleri görebileceksiniz, ancak mesajları okuyamayacak ve cevap yazamayacaksınız.

Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi Kabul Etmesek Ne Olur?
Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi Kabul Etmezsek Ne Olur?

Whatsapp Hesaplarınız Silinebilir!

İnternette dolaşan bir habere göre; yeni şartları 15 mayıs’tan sonra reddederseniz eğer bir kaç hafta süreyle aramaları ve bildirimleri almaya devam edebileceksiniz, ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi gelen mesajlarınızı okuyamayacak ve cevap yazamayacaksınız. Ondan sonrası tam olarak nelerle karşılaşacağımızı henüz bilmiyoruz ama Whatsapp’ın 120 gündür aktif olmayan hesapları silebilme gibi bir politikası var. Bu durumda da geçerli olabileceği ve onaylamayan hesapların 120 gün sonunda silinebileceği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir:  YouTube Göre Kullanıcıların Yüklediği 'Çıplak Yoga' Videoları Yasak Değil!

Sözleşme Güncellemesi Ertelendi

Facebook şirketine bağlı olan Whatsapp uygulaması, aldığı tepkilerden sonra sözleşmeyi kabul etme süresini 8 Şubattan, 15 Mayıs’a ertelediğini duyurdu.

masaj porno izle


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

66
74 Paylaşım, 66 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Komik Komik
0
Komik
İşe Yarar İşe Yarar
0
İşe Yarar
Kötü Kötü
0
Kötü
Olumsuz Olumsuz
0
Olumsuz